Georgian Civil Code as an Expression of Independence

Koło Naukowe Prawa Rzymskiego

„Bona Fides”

serdecznie zaprasza na spotkanie  zatytułowane:

„Georgian Civil Code as an Expression of Independence”

które poprowadzi

Giorgi Asatashvili

Spotkanie będzie dotyczyło specyfiki gruzińskiego kodeksu cywilnego. Giorgi opowie nam zarówno o jego zależności od BGB, jak i o elementach, które wskazują na odmienne podejście do pewnych instytucji w państwie, które cieszy się niepodległością odzyskaną w 1991 roku.

Giorgi jest Gruzinem oraz studentem programu Erasmus. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Do zobaczenia we wtorek 15 kwietnia, o godz. 18:00 w sali 2.3 CIN.

We would like to kindly invite you to our next meeting. Our guest will be Giorgi Asatashvili, a Georgian student from Erasmus Programme, who is presently studying on Faculty of Law and Administration at Adam Mickiewicz University in Poznań.

We will be presented with Georgian Civil Code, which is mostly based on BGB but also has some specific regulations showing the uniqueness of Georgia.

We look forward to seeing you!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spotkania i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.